Bord rotfanér

Bord rotfanér
Bord rotfanér
Bord rotfanér
Bord rotfanér
Bord rotfanér
Bord rotfanér
Bord rotfanér
Bord rotfanér

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, 1900-talets första hälft, skiva i rotfanér, balusterformade svärtade ben, på fot ring, höjd 57, diameter 82 cm

Bruksslitage

735813

2020-02-11