Alfred Andersson oljemålning

Alfred Andersson oljemålning
Alfred Andersson oljemålning
Alfred Andersson oljemålning
Alfred Andersson oljemålning
Alfred Andersson oljemålning
Alfred Andersson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

ALFRED ANDERSSON (1848-1906) Motiv med fors, signerad, olja på papper uppsatt på pannå, ca 38x27 cm

Zustandsbeschreibung

735833

2020-02-17