SALVADOR DALí: Song of Songs of King Solomon

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALVADOR DALÍ (1904-1989): Song of Songs of King Solomon: I went down into the Garden, 1971, signerad och numrerad Dali 66/250, färgetsning med guldstoff på japanpapper, 40,5x25,5 cm

735841

2020-02-22