Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SALVADOR DALÍ (1904-1989): Song of Songs of King Solomon: I went down into the Garden, 1971, signerad och numrerad Dali 66/250, färgetsning med guldstoff på japanpapper, 40,5x25,5 cm
735841
2020-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här