Arabia "Singapore"
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ARABIA, "Singapore", kaffe och teservis, 36 delar, porslin, 9 tekoppar med fat, 12 kaffekoppar med fat, 2 tekannor, kaffekanna, sockerskål med lock, mjölkkanna, uppläggningsfat samt 9 assietter.
Bruksslitage, tillverkningsdefekter, 3 kaffekoppar med små kantnagg.
735845
2020-02-21