Arabia "Singapore"

Arabia
Arabia
Arabia
Arabia
Arabia
Arabia
Arabia
Arabia

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ARABIA, "Singapore", kaffe och teservis, 36 delar, porslin, 9 tekoppar med fat, 12 kaffekoppar med fat, 2 tekannor, kaffekanna, sockerskål med lock, mjölkkanna, uppläggningsfat samt 9 assietter.

Bruksslitage, tillverkningsdefekter, 3 kaffekoppar med små kantnagg.

735845

2020-02-21