Vitrinskåp 1800/1900-tal
Klubbat för:
8 800 SEK
3 500 SEK
SKÅP, 1800/1900-tal, blandstil, 3-delat, eboniserat trä, skuren dekor, beslag i mässing, vitriner med textilklädd hyllinredning, benställning med platta, höjd ca 185, 134x35 cm
Bruks- och åldersrelaterad slitage, märken, repor, sprickor i fanér, torrsprickor på baksidan
735869
2020-02-17