Ljuskrona

Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

LJUSKRONA, sengustaviansk, 1800-talets första kvartal, stomme av förgylld mässing, plymbotten, 3-armad, behängd med olikslipade prismor, höjd 78 cm

bruksslitage, smärre nagg

735892

2020-03-08