Smörask

Smörask
Smörask
Smörask
Smörask
Smörask
Smörask
Smörask
Smörask
Smörask
Smörask

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SMÖRASK, 1800-tal, kolmårdsmarmor samt botten i trä, höjd ca 11 samt 14,5x11 cm

Några nagg, bruks och åldersrelaterat slitage

735907

2020-02-17