Fåtöljer
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÅTÖLJER, 1-par, 1980-tal, vitlackerad stomme, lösa sitt/ryggplymåer klädda i rosa textil, rygghöjd ca 75, bredd ca 72 cm
Spricka i ena ryggstödet, smärre slitage på rotting-klädda fogar, senare bemålning
735908
2020-02-17