Fåtöljer

Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJER, 1-par, 1980-tal, vitlackerad stomme, lösa sitt/ryggplymåer klädda i rosa textil, rygghöjd ca 75, bredd ca 72 cm

Spricka i ena ryggstödet, smärre slitage på rotting-klädda fogar, senare bemålning

735908

2020-02-17