Täcke & dunvar

Täcke & dunvar
Täcke & dunvar
Täcke & dunvar
Täcke & dunvar
Täcke & dunvar
Täcke & dunvar
Täcke & dunvar
Täcke & dunvar

Klubbat för:

550 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

TÄCKE, DUNVAR, 1900-talets början, täcke av 2 sammanfogade stycken, ca 195 x 152, dunvar ca 55 x 58 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage

735929

Päivämäärä:

2020-02-11