Täcke & dunvar
Klubbat för:
550 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
TÄCKE, DUNVAR, 1900-talets början, täcke av 2 sammanfogade stycken, ca 195 x 152, dunvar ca 55 x 58 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
735929
Päivämäärä:
2020-02-11