Bordslampor Siluett "66"

Bordslampor Siluett
Bordslampor Siluett
Bordslampor Siluett
Bordslampor Siluett
Bordslampor Siluett
Bordslampor Siluett
Bordslampor Siluett
Bordslampor Siluett
Bordslampor Siluett
Bordslampor Siluett
Bordslampor Siluett
Bordslampor Siluett

Klubbat för:

850 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

MALIN SKÖLD, bordslampor, 1 par, "Siluett 66", formgiven för Bsweden 2010, plexiglas, klar och gröntonad, med dimmer, höjd ca 66 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage, en med kantnagg, mindre kantskada och löstagbar skärm, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

735967

Päivämäärä:

2020-02-11