Bordslampor Siluett "66"
Klubbat för:
850 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
MALIN SKÖLD, bordslampor, 1 par, "Siluett 66", formgiven för Bsweden 2010, plexiglas, klar och gröntonad, med dimmer, höjd ca 66 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage, en med kantnagg, mindre kantskada och löstagbar skärm, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
735967
Päivämäärä:
2020-02-11