Tillbaka till katalog
Girard Perregaux herrarmbandsur
Klubbat för:
3 800 SEK
Estimate
2 000 SEK
Description
GIRARD PERREGAUX, armbandsur, stål/krom, 1950-tal, manuell, plexiglas, boettnr. 6997929, verknr. 123634, läderarmband med stålspänne (ej original), diameter 37,3 mm
Condition
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
Auktionsnummer:
735977
Date:
2020-02-16