Catrine Näsmark oljemålning

Catrine Näsmark oljemålning
Catrine Näsmark oljemålning
Catrine Näsmark oljemålning
Catrine Näsmark oljemålning
Catrine Näsmark oljemålning
Catrine Näsmark oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CATRINE NÄSMARK (född 1970): "Auroras färd över himlavalvet", signerad Näsmark, olja på pannå med lysdioder, 120x250 cm

736000

2020-02-12