Monika Mulder "Hasslö" IKEA

Monika Mulder
Monika Mulder
Monika Mulder
Monika Mulder
Monika Mulder
Monika Mulder
Monika Mulder
Monika Mulder
Monika Mulder
Monika Mulder

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MONIKA MULDER, trädgårdsstolar, 4 st, "Hasslö", IKEA sent 1900-tal, lackerade ben, sitsar och ryggar av plast, sitshöjd 42/35 cm

Bruksslitage

736009

2020-02-16