Klubbat för:
6 000 SEK
7 000 SEK
TAKLAMPA, Sputnikmodell, 1900-talets andra hälft,stomme i mässing, åtta ljuspunkter, vita opaka glaskupor, diameter ca 42 cm, höjd ca 132 cm.
Bruksslitage, ej funktionstestad.
736010
2020-02-15