Orientmatta sarouk semiantik

Orientmatta sarouk semiantik
Orientmatta sarouk semiantik
Orientmatta sarouk semiantik
Orientmatta sarouk semiantik

Klubbat för:

3 200 SEK

4 500 SEK

ORIENTMATTA, sarouk, semiantik, floralt mönster, ca 364x267 cm

Bristning (lagad), mindre lagningar, slitage på fransar, smuts

736025

2020-02-18