Klubbat för:
3 200 SEK
4 500 SEK
ORIENTMATTA, sarouk, semiantik, floralt mönster, ca 364x267 cm
Bristning (lagad), mindre lagningar, slitage på fransar, smuts
736025
2020-02-18