Vladimir Beck litografi

Vladimir Beck litografi
Vladimir Beck litografi
Vladimir Beck litografi
Vladimir Beck litografi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VLADIMIR BECK (född 1943): Motiv med flicka som speglar sig i vatten signerad V Beck, numrerad 40/360, litografi på glas, ca 53x58 cm

736028

2020-02-18