Robert Högfeldt akvarell
2020-02-18
736029
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Motiv med lusthus, signerad R Högfeldt, akvarell, ca 45x54 cm