Robert Högfeldt akvarell
Valmis
2020-02-18
736029
| Korkein tarjous | 450 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Motiv med lusthus, signerad R Högfeldt, akvarell, ca 45x54 cm