Skrin

Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIN, allmoge, 1700-tal, floral bemålning samt marmorering, smidda detaljer, höjd ca 20 samt 39x37 cm

Låset trasigt, lösa listbitar, nyckel saknas, bruks och åldersrelaterat slitage

736035

2020-02-18