Kuriosaparti gratulationskort
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KURIOSA, ca 100 dlr, oanvända gratulationskort från 1930/40-tal, mestadels inför 40-årsdagen, bröllopsdagen, lysningsdagen m.m. kuvert som passar de flesta, största mått ca 26x20 cm
Ovisst antal, ej genomgångna, smärre slitage
736056
2020-02-18