Kuriosaparti gratulationskort

Kuriosaparti gratulationskort
Kuriosaparti gratulationskort
Kuriosaparti gratulationskort
Kuriosaparti gratulationskort
Kuriosaparti gratulationskort
Kuriosaparti gratulationskort

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

KURIOSA, ca 100 dlr, oanvända gratulationskort från 1930/40-tal, mestadels inför 40-årsdagen, bröllopsdagen, lysningsdagen m.m. kuvert som passar de flesta, största mått ca 26x20 cm

Ovisst antal, ej genomgångna, smärre slitage

736056

2020-02-18