Matgrupp (4 dlr)
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATGRUPP, (4 dlr), samtida, brittisk samt gustaviansk stil, bestående av 3 stolar, 1 matbord med 2 iläggsskivor, bemålade med gulvit kulör, (mått ca 110x50), bordets höjd ca 74, diameter ca 110, stolarnas sitthöjd ca 44 cm
Bruksslitage, repor, märken, senare klädsel
736059
2020-02-18