Fåtöljer 1900-talets mitt
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÅTÖLJER, 1-par, 1900-talets mitt, sannolikt Finland, stomme i vitlackerad glasfiber, förkromade ben, fast stoppad sits samt rygg, bredd ca 60, rygghöjd ca 86 cm
Slitage, smärre fläckar, smärre repor
736061
2020-02-18