Britt-Marie Sundström oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BRITT-MARIE SUNDSTRÖM (född 1940): Komposition, signerad Brittmarie Sundström, olja på duk med collage, 70x80 cm

736063

2020-02-11