Klubbat för:
4 200 SEK
5 000 SEK
GERHARD NORDSTRÖM (1925-2019): Figurkomposition, motiv från Pompeji, signerad G Nordström samt a tergo signerad, dedikation, olja på pannå, ca 58x80 cm
Bruksslitage, repor, färgbortfall
736067
2020-02-11