Georges Rouault litografi

Georges Rouault litografi
Georges Rouault litografi
Georges Rouault litografi
Georges Rouault litografi
Georges Rouault litografi
Georges Rouault litografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GEORGES ROUAULT (1871-1958): Figurkomposition, signerad GR trycket samt blyertssignerad G Rouault, numr. 89/100, bildmått ca 31x26 cm

736074

2020-02-11