Tina Elfast akvarell
Valmis
2020-02-18
736081
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
TINA ELFAST (född 1952): Stilleben, signerad och daterad Tina Elfast 2000, akvarell, bildmått ca 36,5x39 cm
Ej examinerad ur ram