Käpp
Valmis
2020-02-11
736082
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
KÄPP, 1900-talets början, baskisk, med knopp och doppsko i stål med förgylld dekor, doppsko märkt ORHOIZAPENA, total längd inkl båda delarna ca 86 cm
Avbruten