Arvid Andersson oljemålning
2020-02-18
736085
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ARVID ANDERSSON (född 1934): Motiv med gräsänder, signerad, olja på duk, ca 32x45 cm