Bolle

Bolle
Bolle
Bolle
Bolle
Bolle
Bolle
Bolle
Bolle
Bolle
Bolle
Bolle
Bolle

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOLLE, Norge, daterad 1854, bemålad och med text, höjd ca 11, diameter 22 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

736096

2020-02-18