Hamilton Khaki herrarmbandsur
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HAMILTON, armbandsur, Khaki Aviation, stål, ca 2007, automatisk, safirglas, datum, kronograf, refnr. H765160, cal ETA 7750, läderarmband, originalspänne, diameter 44 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage, glasbaksida med repor
736102
2020-02-16