Hamilton Khaki herrarmbandsur

 Hamilton Khaki herrarmbandsur
 Hamilton Khaki herrarmbandsur
 Hamilton Khaki herrarmbandsur
 Hamilton Khaki herrarmbandsur
 Hamilton Khaki herrarmbandsur
 Hamilton Khaki herrarmbandsur
 Hamilton Khaki herrarmbandsur
 Hamilton Khaki herrarmbandsur

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HAMILTON, armbandsur, Khaki Aviation, stål, ca 2007, automatisk, safirglas, datum, kronograf, refnr. H765160, cal ETA 7750, läderarmband, originalspänne, diameter 44 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage, glasbaksida med repor

736102

2020-02-16