Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BRYGGERISTOLAR, 6 st, 1900-talets första hälft, gjutjärn och trä, bemålade, sitthöjd ca 46 cm
Slitage och skador
736116
2020-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här