Bryggeristolar

Bryggeristolar
Bryggeristolar
Bryggeristolar
Bryggeristolar
Bryggeristolar
Bryggeristolar
Bryggeristolar
Bryggeristolar
Bryggeristolar
Bryggeristolar

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BRYGGERISTOLAR, 6 st, 1900-talets första hälft, gjutjärn och trä, bemålade, sitthöjd ca 46 cm

Slitage och skador

736116

2020-02-13