Ruskig Ångest spraymålning ur serien Skuld

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

RUSKIG ÅNGEST: "Skuld", spray på linneduk, a tergo signerad och daterad 2010/2017, oramad, ca 55x55 cm

Verket ingår i temaauktionen "Kärlek"

Ur serien ´Skuld´ som består av 10 målningar.

736122

2020-02-19