Soffbord
2020-02-12
736132
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFBORD / TIDNINGSHYLLA, 1900-talets andra hälft, plexi, på hjul, höjd 46, 100x37 cm
Repor, bruksslitage