Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
PRINS EUGEN (1865-1947): Landskapsvy, signerad Eugen, etsning, bladmått ca 12x15,5 cm
Zustandsbeschreibung
Gulnat blad
736144
2020-02-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner