Roland Svensson färglitografi
Valmis
2020-02-15
736150
| Korkein tarjous | 950 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Sommardag i skärgård, signerad roland S, PT, bildmått ca 33x44 cm
Gulnad