Adja Yunkers

Adja Yunkers
Adja Yunkers
Adja Yunkers
Adja Yunkers
Adja Yunkers
Adja Yunkers

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ADJA YUNKERS, Adja (Lettland/Amerika, 1900-1983): Blomsterstilleben, signerad och daterad XXXVII (1937), olja på pannå, 55x46 cm

736165

2020-02-12