Sven Gillgren

Sven Gillgren
Sven Gillgren
Sven Gillgren
Sven Gillgren
Sven Gillgren
Sven Gillgren

Klubbat för:

2 200 SEK

1 500 SEK

SVEN GILLGREN (1889-1966): Flanörer, signerad, olja på duk, ca 64x72 cm, även målning på baksidan

736169

2020-02-12