Olle Nordberg oljemålning
2020-02-12
736171
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): Landskap med figur, signerad Olle Nordberg, olja på duk, ca 65x80 cm