Harlad Pryn Dragör

Harlad Pryn Dragör
Harlad Pryn Dragör
Harlad Pryn Dragör
Harlad Pryn Dragör
Harlad Pryn Dragör
Harlad Pryn Dragör

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HARALD PRYN, (Danmark 1891-1986): Dragör 1918 signerad och daterad Harald Pryn 1918, olja på duk, ca 51x63 cm

Ytmärken

736173

2020-02-12