Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HARALD PRYN, (Danmark 1891-1986): Dragör 1918 signerad och daterad Harald Pryn 1918, olja på duk, ca 51x63 cm
Ytmärken
736173
2020-02-12
Gör en kostnadsfri värdering här