Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
800 SEK
VAS, glas, 1800-/1900-tal, slipad dekor av maskrosor, signerad B 132, höjd ca 25,5 cm
Någon repa
736179
2020-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här