Vas glas 1800-/1900-tal

Vas glas 1800-/1900-tal
Vas glas 1800-/1900-tal
Vas glas 1800-/1900-tal
Vas glas 1800-/1900-tal
Vas glas 1800-/1900-tal
Vas glas 1800-/1900-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

800 SEK

VAS, glas, 1800-/1900-tal, slipad dekor av maskrosor, signerad B 132, höjd ca 25,5 cm

Någon repa

736179

2020-02-14