Sekretär senbarock

Sekretär senbarock
Sekretär senbarock
Sekretär senbarock
Sekretär senbarock
Sekretär senbarock
Sekretär senbarock
Sekretär senbarock
Sekretär senbarock
Sekretär senbarock
Sekretär senbarock
Sekretär senbarock
Sekretär senbarock
Sekretär senbarock
Sekretär senbarock

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SEKRETÄR, 1700-tal, nedre del med 5 lådor, överdel med klaff och bakomliggande lådinredning, ek, intarsia dekor, höjd ca 96, 110x51 cm

Skador, nyckel saknas

736180

2020-02-12