Pierre Olofsson litografi

Pierre Olofsson litografi
Pierre Olofsson litografi
Pierre Olofsson litografi
Pierre Olofsson litografi

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition, signerad Olofsson samt med dedikation "God Jul...", litografi, bildmått ca 26x12 cm

736188

2020-02-15