Mosse Stoopendaal oljemålning

Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

MOSSE STOOPENDAAL (1901-1948): "Ung orrtupp", signerad Mosse Stoopendaal, olja på duk, 25x15 cm

Uppfodrad

736191

2020-02-15