Schatull 1800-tal

Schatull 1800-tal
Schatull 1800-tal
Schatull 1800-tal
Schatull 1800-tal
Schatull 1800-tal
Schatull 1800-tal
Schatull 1800-tal
Schatull 1800-tal
Schatull 1800-tal
Schatull 1800-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

SCHATULL, 1800-tal, masurbjörk, med fyra fack, höjd ca 28, 26x18 cm

Nyckel finns, visst slitage

736210

2020-02-15