Karl Granquist

Karl Granquist
Karl Granquist
Karl Granquist
Karl Granquist
Karl Granquist
Karl Granquist

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARL GRANQUIST (1921-1994): Figurkomposition, monogramsignerad och daterad 52, olja på duk, ca 42x32 cm

736221

2020-02-12