Gerd Nordenskiöld

Gerd Nordenskiöld
Gerd Nordenskiöld
Gerd Nordenskiöld
Gerd Nordenskiöld
Gerd Nordenskiöld
Gerd Nordenskiöld

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GERD NORDENSKIÖLD (1913-1999): Konkret komposition, signerad och daterad G.N. -56, gouache, 14,5x26 cm

736223

2020-02-12