Buddhastaty Siam

Buddhastaty Siam
Buddhastaty Siam
Buddhastaty Siam
Buddhastaty Siam
Buddhastaty Siam
Buddhastaty Siam
Buddhastaty Siam
Buddhastaty Siam

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BUDDHASTATY, 18/1900-tal, Siam, förgylld brons, höjd ca 71 cm

Ytskador

736231

2020-02-14