Elis Lindgren

Elis Lindgren
Elis Lindgren
Elis Lindgren
Elis Lindgren

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ELIS LINDGREN (1866-1938), olja på duk, Venedig, signerad, daterad 1929, bildmått 47x75 cm

Sedvanligt ytslitsge

736243

2020-02-22